KNR - Koło Naukowe Robotyków

Współpraca

3D Color
Producent wysokiej jakości filamentu. Ich podstawowa baza zawiera 25 kolorów. Produkują popularny filament PLA i ABS, a także rzadziej używaną gumę. Nowoczesny i znakomicie wyposażony park maszynowy gwarantuje powtarzalność koloru w każdej partii towaru, a także w przypadku pilnego zamówienia jego szybką realizację.
www.3Dcolor.pl
3D-color-logo_small
Botland
Jeden z czołowych sklepów z elektroniką w Polsce. W ofercie firmy Botland, można znaleźć niezbędne komponenty elektroniczne do budowy Twojego robota!
botland.com.pl
botland
Metabo
Metabo to firma oferująca innowacyjne i przyszłościowe rozwiązania systemowe narzędzi oraz osprzętu. Ponadto posiada kompleksowy asortyment ze szczególnym uwzględnieniem rzemiosła budowlanego i renowacyjnego oraz przemysłu obróbki metalu (wiertarki, wkrętarki oraz szlifierki). Ich produkty cieszą się zasłużoną renomą na całym świecie.
www.metabo.com
Igus
Firma Igus zajmuje się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.
igus.pl
igus
Akademia wynalazców im. Roberta Boscha
Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha to program edukacyjny skierowany do gimnazjalistów, organizowany przez firmę Robert Bosch od 2011 roku.
akademiawynalazcow.edu.pl
akademia
STMicroelectronics NV
Jest to największy europejski producent półprzewodników. Wśród układów produkowanych przez ST są m.in nasze ulubione mikrokontrolery z rdzeniami ARM (STM32) oraz wiele doskonałych czujników, które coraz częściej będą pojawiały się w naszych robotach.
STMicroelecronics
DPS Software
DPS Software Sp. z o.o., jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/PLM wspomagających pracę projektantów, konstruktorów, technologów.
dps-software.pl
znak-wodny
RST Roztocze

www.roztocze.eu

RST Roztocze
To miejsce czeka na Twoja firmę!
Twoja firma chciałaby współpracować z naszem Kołem?
Zapraszamy do kontaktu: knr.meil@gmail.com
knr.meil.pw.edu.pl
KNR logo