KNR - Koło Naukowe Robotyków

Dołącz

SZU_5728_mod (Copy)
Co musisz zrobić, aby dołączyć do Koła Naukowego Robotyków.

Na samym początku przeczytaj o naszym Kole w zakładce „O nas”. Dowiesz się czym się zajmujemy, gdzie pracujemy i poznasz ułamek możliwości jakie oferuje nasze Koło.

Aby zostać członkiem Koła Naukowego Robotyków należy najpierw przejść proces rekrutacyjny. Proces ten trwa maksymalnie jeden semestr i w tym czasie osoba zainteresowana przynależnością do Koła jest Kandydatem na członka. Każdy Kandydat w ramach swojego procesu rekrutacyjnego musi wykonać projekt wprowadzający.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona kandydatów na członków Koła Naukowego Robotyków przeczytaj Regulamin dostępny na stronie internetowej (Download->dokumenty), złóż ,,Wniosek o przyjęcie do grona kandydatów na członków KNR” oraz skontaktuj się z Zarządem Koła wysyłając e-mail na podany na stronie adres.

W wiadomości napisz kilka słów o sobie, czego byś się chciał nauczyć w naszym Kole oraz jaki projekt najbardziej chciałbyś wykonać.

Udostępniliśmy możliwość przygotowania gotowych do wydrukowania wniosków za pośrednictwem naszej strony internetowej (formularz dostępny poniżej). Ułatwi to składanie wniosków, wygenerowany wniosek (w formacie PDF) należy tylko wydrukować oraz dostarczyć do Koła.